اخبار نخبگان

استاد دانشگاه تهران به عنوان چهره مؤثر هیئت‌های اندیشه‌ورز نخبگانی معرفی شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از دانشگاه تهران،  آرمین توحیدی استاد دانشگاه تهران همزمان با نخستین همایش ملی گفت‌وگوی نخبگان که با حضور وزیر کشور، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، مسئولان بنیاد ملی نخبگان و جمعی از اعضا و دبیران هیئت‌های اندیشه‌ورز از سراسر کشور در محل وزارت کشور برگزار شد، به عنوان چهره مؤثر در زمینه امنیت غذایی و زیستی در بخش هیئت‌های اندیشه‌ورزی در استان البرز تقدیر شد.

توحیدی، استاد تمام دانشگدگان کشاورزی و منابع طبیعی و استاد وابسته دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران و مدیر پژوهش و ارتباط با صنعت دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی است. این استاد دانشگاه دارای بیش از ۲۰۰ مقاله علمی، بالغ بر ۱۰ جلد کتاب و چندین ثبت اختراع است. همچنین عضویت در کمیته‌های تخصصی سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد، کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی شورای عالی عتف و بازرسی انجمن علوم دامی ایران از دیگر سوابق دکتر آرمین توحیدی است.

گفتنی است، نخستین همایش ملی گفتگوی نخبگان با شعار «خیزش علمی برای حل مسائل کشور» برگزار شد و در راستای استمرار طرح ملی گفتگوی نخبگان و ارائه پیشنهاداتی به هیئت‌های اندیشه‌ورز استان‌ها برای دوام فعالیت‌ها جهت رفع مسائل اساسی کشور برگزار شد.لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *