اخبار نخبگان

استاد شاگردپرور دانشگاه صنعتی شریف در میان ۱۰۰ برگزیده جایزه شیخ مفید

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو  به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، همزمان با روز بزرگداشت مقام معلم و به همت بنیاد ملی نخبگان، با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور و همچنین قائم مقام بنیاد ملی نخبگان آیین تقدیر از ۱۰۰ استاد شاگردپرور برگزار شد.

در آیین تقدیر از ۱۰۰ استاد شاگردپرور که با هدف تجلیل و قدردانی از استادانی که به فرهنگ شاگردپروری توجه داشته و در کنار مساله آموزش، به امر تربیت و پرورش نیز اهتمام ورزیده‌اند برگزار شد، از ۳۵ عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف تقدیر به‌عمل آمد.

در این مراسم؛ دکتر عباس ابراهیمی، دکتر علی‌اکبر ابوالحسنی، دکتر سعید اکبری، دکتر محمدرضا اکبری جوکار، دکتر آریا الستی، دکتر آرش امینی، دکتر نوید ارجمند، دکتر جواد ابراهیمی بروجنی، دکتر سعید بهزادی‌پور، دکتر وهب توفیق، دکتر مجتبی تقی‌پور، دکتر مسعود دربندی، دکتر محمدحسین رهبان، دکتر محمود سعادت فومنی، دکتر مریم سعادتمند، دکتر محمدحسن سعیدی، دکتر مهدیه سلیمانی، دکتر نفیسه صدقی، دکتر حمیدرضا ضرابی‌زاده، دکتر علیرضا طاهری، دکتر کوروش عشقی، دکتر کسری علیشاهی، دکتر فرزام فرهمند، دکتر کاوه قربانیان، دکتر اسداله کلانتریان، دکتر مجتبی محصولی، دکتر حسین محمدنوازی، دکتر حسین مختاری، دکتر شهره مشایخان، دکتر ابوالفضل مطهری، دکتر سامان مقیمی عراقی، دکتر حسین نجات پیشکناری، دکتر هادی نوبهاری، دکتر محمدحسین یاسایی، در بین ۱۰۰ استاد شاگردپرور کشور قرار گرفتند و از آن‌ها تقدیر شد.

گفتنی است این استادان در قالب یک طرح غیرفراخوانی که از ۶ ماه قبل آغاز شده بود از طریق دانشجویان دانشکده‌های برتر کشور انتخاب شده‌اند. در این راستا، از ۲۰ هزار دانشجو در ۵۰ دانشکده کشور اعم از دانشکده‌های فنی مهندسی، پزشکی، علوم پایه و علوم انسانی نظرسنجی شده و در نهایت استادانی که بیشترین آرا را در میان دانشجویان کسب کرده‌اند، برای تقدیر در این مراسم دعوت شدند.

جایزه استادان شاگردپرور شامل یک گرنت نقدی و غیرنقدی یک میلیارد تومانی است که از سال جاری به ۱۰۰ استاد برتر در حوزه شاگردپروری اهدا شد و قرار است این جایزه به‌صورت سالانه به استادان منتخب شاگردپرور اعطا شود.لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *