اخبار نخبگان

برگزاری نخستین گفتاورد ملی نخبگان/ همدان پایلوت غرب کشور شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، موسی اعظمی بعدازظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری گفتاورد ملی نخبگان اظهار کرد: نخستین گفتاورد ملی نخبگان با شعار «نخبگان؛ حکمرانی دانش‌بنیان» به همت بنیاد ملی نخبگان و با هدف ایجاد بستر مناسب برای تعامل مدیران، نخبگان و مردم برگزار می‌شود.

وی افزود: این رویداد در پنج حوزه اصلی مالی و پولی، منابع طبیعی، امنیت غذایی، نظام سلامت و حکمرانی و سیاست‌گذاری برگزار می‌شود.

رئیس بنیاد ملی نخبگان استان همدان با بیان اینکه همدان پایلوت استان‌های غرب کشور است، گفت: کشور به ۸ پهنه تقسیم شده که همدان به عنوان پایلوت پهنه غرب کشور انتخاب شده است.

اعظمی خاطرنشان کرد: استان‌های کرمانشاه، سنندج، ایلام و لرستان با عنوان پهنه زاگرس میهمان همدان در این رویداد خواهند بود.

وی با اشاره به نحوه ثبت نام و زمان آغاز این رویداد بیان کرد: تمام آحاد جامعه می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی debate.bmn.ir ثبت نام کنندگان و هیچگونه محدودیتی برای ثبت نام افراد وجود ندارد.

رئیس بنیاد نخبگان استان همدان عنوان کرد: افتتاحیه این رویداد روز چهارشنبه ۲ خرداد ماه در سالن سرو دانشکده کشاورزی همدان با حضور مقامات استانی و کشوری برگزار خواهد شد.

برگزاری نخستین گفتاورد ملی نخبگان/ همدان پایلوت غرب کشور شدلینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *