اخبار نخبگان

برگزاری کنفرانس هوش مصنوعی، تحولی در صنعت، تجارت و زنجیره تأمین در تبریز

ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی از برگزاری نخستین کنفرانس از مجموعه رویدادهای عصر انفجار تکنولوژی با عنوان هوش مصنوعی، تحولی در صنعت، تجارت و زنجیره تأمین در تبریز خبر داد.

یوسف زندی با اعلام این خبر افزود: این کنفرانس در محورهای آینده‌پژوهی هوش مصنوعی در صنعت و تجارت، هوش مصنوعی در صنایع خاص، چالش‌ها و فرصت‌های هوش مصنوعی، کاربرد هوش مصنوعی در صنعت، نقش هوش مصنوعی در زنجیره تأمین، پایداری و هوش مصنوعی، هوش مصنوعی و منابع انسانی، هوش مصنوعی و حاکمیت شرکتی، دوقلوهای دیجیتال، هوش مصنوعی مولد، هوش مصنوعی و مدیریت مالی و سرمایه برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در دنیای امروز، شاهد تحولات شگرفی در عرصه فناوری هستیم که هوش مصنوعی (AI) پیشرو و نوآور آن محسوب می‌شود. این فناوری نوظهور، پتانسیل دگرگونی صنایع، مشاغل و شیوه زندگی ما را دارد تأکید کرد: این کنفرانس در سه سطح دانشگاهی، صنعتی و مخاطبان عمومی برگزار خواهد شد.

زندی ادامه داد: کنفرانس هوش مصنوعی، تحولی در صنعت، تجارت و زنجیره تأمین پیشرو در کنفرانس‌هایی است که با همکاری بازرگانان، صاحبان صنایع، متخصصین هوش مصنوعی در جهت حل مشکلات صنعت و تجارت با بهره‌گیری از دانش و فناوری متخصصان و نخبگان برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: پنل‌های تخصصی هوش مصنوعی و اتوماسیون در زنجیره تأمین، تکنولوژی‌های تولید نوین و پایدار و راهکارهای هوشمند برای گسترش تجارت همزمان با این رویداد برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان در کنفرانس از مزایای نمایه مقالات در سویلیکا و امتیاز پژوهشی مورد تأیید بنیاد ملی نخبگان برخوردار خواهد شد.

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی اظهار کرد: هم‌زمان با نخستین کنفرانس عصر انفجار تکنولوژی، جشنواره ایده پردازی هوش مصنوعی نیز برگزار خواهد شد.

وی اعلام کرد: کنفرانس عصر انفجار تکنولوژی و جشنواره ایده‌پردازی هوش مصنوعی چهارم مردادماه سال جاری با کارگزاری و مشارکت شرکت تأمین صنعت تجارت آزاد و مرکز ملی راهبری هوش مصنوعی به‌ صورت حضوری و مجازی در تبریز برگزار خواهد شد و افراد تا دهم تیرماه سال جاری فرصت دارند ایده‌ها و مقالات خود را به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی، وی یادآور شد: علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پرتال کنفرانس به نشانی http://ai.tamiinsanat.comیا سامانه ایوند به نشانیhttp://evand.com/iranai2024 مراجعه کنند.

انتهای پیاملینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *