اخبار نخبگان

بهره‌مندی دانشجویان شاهد و ایثارگر از امتیاز بنیاد ملی نخبگان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان امور دانشجویان، فردین تقی‌زاده مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان گفت: رویکرد این اداره کل در حوزه دانشجویان شاهد و ایثارگر توانمندسازی دانشجویان است در این راستا تلاش می‌شود در تمام حوزه‌ها مقدمات این مهم فراهم شود.

وی ادامه داد: طبق رایزنی‌های انجام شده با بنیاد ملی نخبگان، در نظر داریم دانشجویان شرکت کننده در طرح‌های اداره کل دانشجویان شاهد وایثارگر بتوانند از امتیاز جایزه ملی نخبگان استفاده کنند. برای این کار پیشنهاد انعقاد تفاهم نامه با بنیاد ملی نخبگان را در دستور کار داریم.

تقی‌زاده درباره جشنواره شهید آوینی تصریح کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده قصد داریم شرایط را فراهم سازیم تا برای اجرای دومین جشنواره شهید آوینی تمام دانشجویان کشور بتوانند حضور داشته باشند به طوری که این جشنواره علاوه بر دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم مشمول کلیه دانشجویان شاهد و ایثارگر، وزارت بهداشت و دانشگاه‌ آزاد اسلامی نیز شود.

مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر در خصوص نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر تصریح کرد: با شروع سال تحصیلی دانشجویانی که متقاضی نقل و انتقال به دانشگاه های محل سکونت خود بودند را مورد بررسی قرار داده و به نقل و انتقال آن‌ها رسیدگی شد.

مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان افزود: ۱۰۰ درصد دانشجویان که به اداره امور دانشجویان شاهد و ایثارگر مراجعه کردند، درخواست آن‌ها بررسی و جهت انتقال به دانشگاه‌های مورد تقاضا معرفی شدند.لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *