اخبار نخبگان

جذب نخبگان علمی از اولویت‌های سازمان انرژی اتمی است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، «محمد اسلامی» در جریان چهارمین برنامه پاسخگویی برخط سازمان انرژی اتمی به تماس‌های تلفنی شهروندان به عنوان نخستین مهمان در سال ۱۴۰۳ در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری حضور یافت و پاسخگوی طرح، نظرات، ایده‌ها، شکایت‌ها و درخواست‌های مردم در حوزه مأموریتی خود در سازمان حفاظت از محیط زیست شد.

محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی در پاسخ به یکی از دانشجویان دکتری که دغدغه‌هایی برای اشتغال جوانان متخصص در حوزه فناوری هسته‌ای داشت، گفت: در سال گذشته با معرفی بنیاد ملی نخبگان، دانشجویان نخبه بسیاری جذب این سازمان شدند. امسال ۶۰۰ بورسیه کارشناسی ارشد خواهیم داشت و جذب نخبگان از اولویت‌های سازمان انرژی اتمی است.

در ابتدای این نشست حجت‌الاسلام «احمد صالحی» رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری با اعلام اینکه به مناسب روز انرژی هسته‌ای در خدمت محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران هستیم، تاکید کرد: تلاش‌های سازمان انرژی اتمی در استیفای حق ملت ایران در داشتن انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای شایسته تقدیر است.

وی ضمن تاکید بر بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه «توانمند شدن کشور و پیشرفت‌های فناوری هسته‌ای برای کشور ما آبرو بخش است»، تصریح کرد: بیانات مقام معظم رهبری نشانگر اهمیت سازمان انرژی هسته‌ای است و الحمدالله حضور اسلامی در مدت مسؤولیت خود موجبات دفاع از حق مسلم مردم کشور ما در داشتن انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای را فراهم کرده است که این موضوع خدا قوت دارد.لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *