اخبار نخبگان

دستگاههای اجرایی کهگیلویه و بویراحمد ۵۷ نخبه را جذب می کنند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، حمدالله اکوانی ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود: در فراخوان‌های گذشته نیز، ۲۰ نفر از نخبگان استان در کارگروه‌های تخصصی ملی انتخاب شده‌اند که مراحل جذب آنها در حال طی شدن است.

وی بیان داشت: در سومین فراخوان جذب در دستگاه‌های اجرایی، استان کهگیلویه و بویراحمد، ۵۷ نفر سهمیه دارد و متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به سامانه bmn.ir مراجعه کنند.

اکوانی تصریح کرد: در این سامانه، اطلاعات کامل دستگاه‌های اجرایی متقاضی، عناوین شغلی، رشته‌ها و تخصص‌های مربوط به هر شغل و محل خدمت ثبت شده و متقاضیان می‌توانند با توجه به شرایط خود نام نویسی کنند.

وی افزود: فرایند بررسی در کارگروه‌های تخصصی بنیاد ملی نخبگان پس از نام نویسی، انجام می‌شود و کسانی که شرایط نخبگی در تخصص اعلام شده دستگاه‌های اجرایی را داشته باشد انتخاب می‌شوند.

اکوانی اظهار داشت: بر اساس آخرین مدرک تحصیلی، امتیاز حاصل از فعالیت‌های نخبگانی و تأیید کارگروه تخصصی، شناسایی مشمولان این تسهیل، انجام می‌شود و کارگروه‌های تخصصی شرایط علمی و صلاحیت‌های مرتبط با هر شغل را در مورد متقاضیان بررسی و واجدان شرایط را انتخاب می‌کنند.لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *