اخبار نخبگان

سازمان اقتصادی کوثر راهی جز نخبه محوری و نقشه های دانش بنیان ندارد

به گزارش خبرگزاری برنا، ناصر فخاری مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره سازمان اقتصادی کوثر در نشستی صمیمانه با ۶۰ نخبه علمی برجسته کشور که با دعوت بنیاد ملی نخبگان به نمایشگاه روایت خدمت آمده بودند، گفت: سازمان اقتصادی کوثر چون موظف به تلاش در جهت توسعه معیشت خانواده های معزز شاهد و ایثارگر بوده و به همین صورت کلیه سود و عوائد فعالیت های اقتصادی خود به بنیاد شهید پرداخت کرده در سرمایه گذاری در طرح های اقتصادی پر ریسک وارد نمی شود.

وی در ادامه افزود: یکی از راه هایی که میزان ریسک یک طرح اقتصادی را اندازه می گیرد استفاده از مشاوره و به کارگیری نخبگان در مراحل مطالعاتی و اجرایی طرح های اقتصادی است.

فخاری در این گفتگوی صمیمانه همچنین خاطرنشان کرد: ما در بحث افزایش بهره وری و ادامه روند خودکفایی در صنایع هیچ راهی جز استفاده از نخبگان و زبدگان علمی نداریم.

وی در ادامه با اشاره به دستاورد بزرگ هوشمندسازی کسب و کارها در سازمان اقتصادی کوثر اظهار کرد: سامانه یکپارچه و هوشمند مدیریت کوثر شاهد مثال گفته های بنده است که با ورود نخبگان علمی گره های بسیاری از صنایع باز شد و به جای همان گره ها شاهد بهره وری بودیم.

این نشست با اظهارنظر و پرسش نخبگان علمی حاضر در جلسه و پاسخ مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و برداشت عکس دسته جمعی به پایان رسید.

انتهای پیام/

 لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *