اخبار نخبگان

طرح کارورزی ملی رایان برگزار می‌شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، بنیاد ملی نخبگان با هدف حمایت از ارتقاء سرآمدان نخبه و استفاده از ظرفیت ایشان در حل مسائل راهبردی ملّی با همکاری نهادهای عمومی و خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات «دومین دوره کاری حرفه‌ای رایان» را برگزار می‌کند.

حوزه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات و مسئله تحول دیجیتال یکی از راهبردی‌ترین ابعاد تحول گرایی است و طرح کارورزی ملی رایان فرصت مناسبی جهت تلاش در راستای حل مسائل و ارتقاءکشور در حوزه دیجیتال است.

دومین دوره این طرح که دوره ای حرفه‌ای کاری تمام وقت است ۱۲ ماه به طول خواهد انجامید. این طرح از مراحل مختلفی تشکیل شده و برگزیدگان طرح به انجام پروژه‌های راهبردی پیرامون مسائل اصلی توسعه دیجیتال در کشور خواهند پرداخت.

نخبگانی که روحیه تحول خواهی و سابقه کاری حرفه‌ای متناسب با حوزه دیجیتال داشته باشند، پس از طی کردن مراحل ارزیابی، برای حضور در دوره برگزیده می شوند.

متقاضیان در طول مدت کارورزی و انجام پروژه، علاوه بر تجربه کاری از راهنمایی‌ و مشاوره صاحب‌نظران و خبرگان حوزه دیجیتال در کشور و هم‌چنین مجموعه‌ای از پکیج‌های آموزشی عمومی و تخصصی بهره‌مند می شوند.

پذیرفته شدگان در طول این دوره حقوق اشتغال تمام وقت را دریافت و از سایر مزایا از جمله سابقه بیمه برخوردار خواهند شد.لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *