اخبار بنیاد

مدیر عامل بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق

مدیر عامل بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق

مدیر عامل بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) با اشاره به اینکه خلق مرحوم اصفهانیها بسیار زیبا بود اظهار کرد: حاج رضا از طریق کسب حلال به مردم و جامعه خدمت می‌کردند.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه در راه حق، حاج محمود لولاچیان، مدیر عامل مؤسسه در راه حق در حاشیه مراسم یادبود مرحوم اصفهانیها با اشاره به اینکه فرموده‌اند که انسان بعد از ایمان به خدا باید برای خلق خدا مفید باشد، گفت: مرحوم حاج رضا اصفهانیها که در سن ۷۰ سالگی دارفانی را وداع کرد، بنده حدود بیش از نیم قرن با ایشان آشنایی داشتم که مردی متدین بود.

وی با اشاره به اینکه مرحوم اصفهانیها از دوستان مؤمنی بود که چهره زیبا و نورانیی داشت، افزود: ایشان در کارهای خیر پیش قدم بود و در تعبد، عبادت و بندگی خدا و حضور در مسجد و نماز اول وقت نمونه‌ و الگو بود. لولاچیان با بیان اینکه من در این مدتی که با ایشان بودم به واقع معصیتی از ایشان ندیدیم، اظهار کرد: خلق مرحوم اصفهانیها بسیار زیبا بود و در اوایل انقلاب و شروع جنگ تحمیلی خدمتی که ایشان به جبهه‌ها کرد، منحصر به فرد بود.

مدیر مؤسسه در راه حق با اشاره به اینکه یکی از صفات بارز حاج رضا اصفهانیها این بود که حضور در نماز جمعه ا‌یشان هرگز ترک نمی‌شد، بیان کرد: حضورشان در مشاهد مقدسه، کربلای معلی و مشهد مقدس همیشگی بود و وصیت کرده‌اند که بدنشان را کربلا دفن کنند که این نشانه ایمان و تقوای بالای مرحوم اصفهانیهاست. وی با تأکید بر اینکه حب اهل‌بیت(ع) سرآمد تمامی نیکی‌هاست حاج رضا اصفهانیها نیز دارای این صفت ارزشمند بودند، تصریح کرد: ایشان فردی بود که از اوایل جوانی مقید به مسائل شرعی بود. از شاگردان مرحوم آیت الله آقا شیخ ابوالفضل خراسانی بود و سالیان سال از مظهر ایشان از فقه و اخلاق و نهج‌البلاغه استفاده‌ها برد.

لولاچیان با اشاره به اینکه حاج رضا از طریق کسب حلال به مردم و جامعه خدمت می‌کردند، گفت: ایشان مدت‌ها در بنیاد رفاه دانشگاه امام صادق(ع) حضور داشتند و مدیریت شرکت‌ها بر عهده وی بود. در اوایل انقلاب نیز در سازمان حج و زیارت حضور داشتند و در انجمن اولیا و مریبان نیز مسئول مجله پیوند بودند. مدیر مؤسسه در راه حق در پایان افزود: مرحوم حاج رضا اصفهانیها در مؤسسه راه حق نیز حضوری پررنگ داشتند و در صندوق‌های قرض‌الحسنه نیز حضور ایشان نمایان بود، لذا این مصیبت را به خانواده و دوستان ایشان تسلیت می‌گویم و امید دارم خداوند ایشان را قرین رحمت بفرماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *