اخبار نخبگان

مسئولین پاسخگو باید نتیجه کارها را به مردم گزارش دهند

ایسنا/قم رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری گفت: باید مشکلات و موانع موجود به طور جد پیگیری و نتیجه حاصل شود.

حجت الاسلام والمسلمین احمد صالحی رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، امشب ۱۹ اردیبهشت‌ماه در نشست بررسی و رسیدگی به مطالبات فعالان حوزه تولید استان قم در سال جهش تولید، اظهار کرد: شما مجموعه‌های اقتصادی وظیفه دارید دغدغه‌ها و مشکلات مردم را پیگیری کنید و به مسئولین مرتبط، برسانید.

وی ادامه داد: بر اساس فرمایشات رئیس جمهور همه مدیران و مسئولین باید پاسخگو و عمل کننده باشند و نتیجه پیگیری را به مردم گزارش بدهند.

صالحی تصریح کرد: در قدم اول باید از ظرفیت جایگاه مقام عالی استاندار که بنا به گفته رئیس جمهور، آنان یک رئیس جمهور در هر منطقه و استان هستند، استفاده شود و قدم‌های بلند و پیگیری‌های عمیقی در این حوزه انجام شود.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری بیان کرد: الحمدلله استاندار قم در جایگاه‌های ملی همانند وزارت خانه نقش آفرینی داشته‌اند و نگاهشان به مردم با جدیت و کار شبانه‌روزی زبانزد است؛ ادامه این راه باید با کمک مدیران ملی و اعضای کابینه بر اساس یک نظام مسئله و زمانبندی مشخص پیگیری شود.

صالحی یادآور شد: در این جلسات قرار نیست فقط گوینده مشکلات باشیم بلکه باید مشکلات و موانع موجود به طور جد پیگیری و نتیجه حاصل شود.

وی با بیان اینکه موضوعاتی که جنبه ملی و وزارت‌خانه‌ای دارد با حضور در قم پیگیری خواهد شد، افزود: همت و تلاش ما در دولت این است که همه پاسخگو باشند و مطالبات مردم به طور جدی پیگیری شود.

به گزارش ایسنا؛ نشست بررسی و رسیدگی به مطالبات فعالان حوزه تولید استان قم با حضور روح الله بیات مدیر کل رسیدگی به شکایات و درخواست‌های مردمی ریاست جمهوری، سید محمدآقامیری استاندار قم، نمایندگان تام‌الاختیار وزارت‌خانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی و گردشگری و جهادکشاورزی، بنیاد ملی نخبگان استان، اتاق تعاون استان، منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و تعدادی از مدیران کل استان قم در سالن امام جواد استانداری قم برگزار شد.

انتهای پیاملینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *