اخبار بنیاد

مسابقه بزرگ کتابخوانی غدیر

مسابقه بزرگ کتابخوانی غدیر

به مناسبت عید سعید غدیر خم مسابقه بزرگ کتابخوانی غدیر برگزار می شود.

همزمان با عید سعید غدیر خم و به منظور مرور واقعه غدیر و آشنایی هر چه بیشتر با سیره اهل بیت(ع) و خاصه حضرت علی(ع) و توصیه ها و فرمایشات پیامبر گرامی اسلام(ص)، بنیاد ارشاد و رفاه امام صادق(ع) اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی غدیر نموده است. این مسابقه بین پرسنل بنیاد و مجموعه های تابعه و خانواده ها و اقوام ایشان برگزار خواهد شد.

کتاب “غدیر حقیقت همیشه جاوید” اثر حجت الاسلام و المسلمین سید محمد رضا طباطبایی نسب، کتاب مورد نظر این مسابقه بوده و ۲۵ سوال از این کتاب که در بخش پایانی آن آمده است سوالات این مسابقه می باشند. علاقه مندان می توانند به رابطین فرهنگی بنیاد در آن مجموعه مراجعه نموده و کتاب و پاسخ نامه مربوطه را دریافت نمایند و پس از تکمیل پاسخ نامه ها آن را به آدرس بنیاد ارشاد ارسال نمایند؛ و یا اینکه پاسخ سوالات را به صورت یک پیامک که شامل بیست رقم می باشد  و اولین عدد از سمت چپ آن نشان دهنده پاسخ سوال اول و آخرین عدد از سمت چپ آن نشان دهنده پاسخ سوال بیستم است را به سامانه پیامکی سایت بنیاد ارشاد ارسال نمایند.

گفتنی است جوایز این دوره از مسابقات ۵ کمک هزینه سفر به کربلای معلا و ۵ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس است که پس از قرعه کشی از بین کسانی که پاسخ صحیح به سوالات را داده باشند به نفرات برتر به قید قرعه اهداء خواهد شد.

مهلت ارسال پاسخ نامه ها تا ۱۵/۱۱/۸۹ می باشد و مراسم قرعه کشی در روز ۲/۱۲/۸۹ مصادف با میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام(ص) و امام صادق(ع) می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *