اخبار نخبگان

مهلت ثبت‌نام در فراخوان جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی تمدید شد

مهلت ثبت‌نام در سومین فراخوان جذب نخبگان و استعدادهای‌برتر در دستگاه‌های اجرایی کشور تمدید شد.

به گزارش ایسنا، بنیاد ملی نخبگان در راستای مصوبه هیات وزیران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ در خصوص جذب و نگهداری سرمایه انسانی استعداد برتر و نخبه در دستگاه‌های اجرایی و با هدف استفاده از ظرفیت نخبگانی به‌منظور حل مسائل اصلی کشور، اقدام به اجرایی‌سازی شیوه‌نامه «شناسایی استعدادهای برتر به منظور جذب در دستگاه‌های اجرایی کشور» کرده است.

راهبردهای اصلی بنیاد در اجرای این آیین‌نامه، استفاده از ظرفیت نخبگانی، ارتقای روش‌های مدیریتی کشور و تکیه بر نیروی جوان و متخصص داخلی با توجه به نقشه راه علمی کشور در بیانیه گام دوم انقلاب، ایجاد ارتباط میان اجتماع نخبگان و دستگاه‌های اجرایی به منظور حل مسائل اصلی کشور و نگهداشت نخبگان در چرخه خدمت‌رسانی به جامعه است.

با توجه به تمدید مهلت ثبت‌نام در این فراخوان تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۸، متقاضیان واجد شرایط استفاده از این تسهیلات می‌توانند جهت تشکیل و یا تکمیل پرونده و ثبت درخواست به سامانه ثبت‌نام به آدرس dana.bmn.ir مراجعه و اطلاعات خود را در این سامانه بارگذاری کنند.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، اصلاحیه دفترچه راهنمای سومین فراخوان جذب نخبگان و استعدادهای‌برتر در دستگاه‌های اجرایی کشور را می‌توانید از اینجا دریافت کنید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیاملینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *