اخبار نخبگان

میزبانی اصفهان از دومین نمایشگاه ملی «فن نما» از ۱۰ تا ۱۳ مهرماه

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، سعید ابراهیمی با اعلام این خبر گفت: نمایشگاه ملی فناوری و نوآوری برای دومین سال پیاپی با همکاری ارکان زیست بوم کارآفرینی و فناوری اصفهان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شعار این دوره از نمایشگاه «ما برای وصل کردن آمدیم» است، افزود: از اهداف نمایشگاه می‌توان به ارزش آفرینی، شبکه سازی و امیدآفرینی اشاره کرد. ارزش آفرینی با روایت کارآمدی زنجیره نوآوری و فناوری در حل مسائل و ارزش آفرینی ملی، شبکه سازی برای تکمیل زنجیره ارزش با تمرکز بر ارتباطات اقتصادی در زیست بوم فناوری و امیدآفرینی با هدف جذب آحاد شهروندان به ویژه نوجوانان و جوانان و افزایش علاقه و امیدآفرینی به واسطه ایجاد زمینه مشارکت فعال در نمایشگاه و رویدادهای جانبی مدنظر قرار گرفته است.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان با اشاره به پاویون‌های نمایشگاه گفت: ۸ پاویون برای نمایشگاه درنظر گرفته شده که شامل بخش‌های محیط زیست، کشاورزی و امنیت غذایی، ساختمان و صنایع وابسته، نفت، گاز و پتروشیمی، فولاد، سلامت و فناوری‌های زیستی، هوش مصنوعی، نوآوری و خلاقیت، حمل و نقل سبز است.

وی با بیان اینکه پایون‌های نمایشگاه در بخش‌های تجاری سازی، دانش بنیان و رویدادها شکل می‌گیرند، اظهار کرد: سال گذشته ۴۰ رویداد جنبی برگزار کردیم که امسال تعداد این رویدادها کاهش پیدا می‌کند، ضمن اینکه سال گذشته در بخش بین الملل شاهد حضور ۴ کشور سرمایه‌گذار از جمله ارمنستان و روسیه بودیم که امسال نیز در این حوزه در حال برنامه‌ریزی هستیم.

ابراهیمی با بیان اینکه شرکت‌های دارای طرح‌ها و پروژه‌های ملی در اولویت ثبت‌نام هستند، گفت: این نمایشگاه از ۱۰ تا ۱۳ مهرماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی اصفهان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به همکاران شهرداری اصفهان در برگزاری این نمایشگاه افزود: معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، استانداری اصفهان، شورای اسلامی شهر اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی، منطقه ویژه علم و فناوری اصفهان، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان، شرکت نمایشگاه‌های بین المللی و دانشگاه اصفهان همکاران ما در برگزاری این نمایشگاه هستند.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان با اشاره به مشارکت کنندگان در این نمایشگاه گفت: سازمان صمت استان، انجمن شرکت‌های دانش بنیان، صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی، شرکت شهرک‌های صنعتی، دانشگاه صنعتی، دانشگاه آزاد اسلامی استان، بنیاد ملی نخبگان، دانشگاه‌های هنر و پیام نور اصفهان و آزاد اسلامی نجف آباد، اداره کل آموزش و پرورش، فولاد مبارکه، سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان و شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه در برگزاری این رویداد مشارکت دارند.

انتهای پیام لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *