اخبار نخبگان

همیاری جامعه نخبگان برای کمک عیدانه به خانواده‌های نیازمند

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از بنیاد ملی نخبگان، بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد با مشارکت جامعه نخبگان نیکوکار و با همکاری گروه جهادی حضرت ابوطالب(ع)، حرکت خداپسندانه تأمین و توزیع پوشاک و کفش شب عید کودکان و خانواده‌های نیازمند تحت پوشش گروه جهادی مذکور را تدارک دهد.

مخاطبان و مشمولان تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در سراسر کشور می‌توانند برای شرکت در این کار خیر و خداپسندانه، پوشاک و کفش تهیه شده (نو) یا قابل استفاده (مازاد) را به بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی «تهران، خیابان کریم‌خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک ۱۷، بنیاد نخبگان استان تهران، کدپستی: ۱۵۹۸۸۶۸۴۱۱» ارسال کنند تا پس از گردآوری به کودکان و خانواده‌های نیازمند اهداء شود.

موارد ارسالی از سوی نیکوکاران باید تمیز و قابل استفاده باشد و چنانچه قصد تهیه پوشاک نو را داشته باشند، اولویت با موارد مناسب برای کودکان و نوجوانان است.

مهلت زمان دریافت اقلام ارسالی تا چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ درنظر گرفته شده است.

نخستین پویش مهر نخبگان، سال گذشته توسط بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری گروه جهادی حضرت ابوطالب(ع) برگزار شد. گروه جهادی ابوطالب(ع) از جوانان بومی محله‌های کم بضاعت تهرانی تشکیل شده است و توانمندسازی کودکان کار و خانواده‌های آنها را در دستور کار خود دارد.

این گروه در حال حاضر تعداد زیادی از خانواده‌های کودکان کار را تحت پوشش خود دارد و مسائلی مانند آموزش دانش‌آموزان، کارآفرینی و ترک اعتیاد و توانمندسازی آنها را پیگیری می‌کند. این گروه جهادی در حال حاضر دو مدرسه پسرانه و دخترانه در محله امامزاده یحیی(ع) تحت مدیریت دارد.

 

همیاری جامعه نخبگان برای کمک عیدانه به خانواده‌های نیازمندلینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *