اخبار نخبگان

چند انتصاب جدید در بنیاد ملی نخبگان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بنیاد ملی نخبگان، با حکم فرشاد سلیمانی؛ معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان، فیروز افشارفر، مدیرکل دفتر راهبری اجرای سند راهبردی کشور در امور نخبگان شد.

در متن این حکم آمده است:

«عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی و حسب نظر قائم مقام محترم بنیاد ملی نخبگان به موجب این ابلاغ به‌عنوان مدیرکل دفتر راهبری اجرای سند راهبردی کشور در امور نخبگان منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل دستگاه‌های اجرایی مسئول و همچنین تعامل و همفکری با شورای هماهنگی اجرایی‌سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان در تحقق اهداف سند موفق و مؤید باشید.

توفیق شما را در انجام مأموریت‌های محوله از پروردگار متعال خواستارم.»

انتصاب سرپرست روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان

با حکمی از سوی سیدسلمان سید افقهی قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، حسین همت‌یار به عنوان سرپرست روابط عمومی منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:
«نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی در زمینه ارتباطات و امور رسانه و با توجه به ضرورت ارتباط مستمر و مدیریت اخبار رخدادها و اطلاع‌رسانی عمومی و سازمانی بنیاد ملی نخبگان، به عموم مخاطبان به‌ویژه به نخبگان و مستعدان برتر در رسانه‌های مکتوب و دیجیتال شما را به عنوان سرپرست مدیریت روابط‌عمومی بنیاد ملی نخبگان منصوب می‌کنم.

امید است با استعانت از خداوند متعال در تحقق اهداف و مأموریت‌های بنیاد ملی نخبگان موفق و مؤید باشید.»

انتصاب مدیرکل دفتر پایش و شبکه‌سازی معاونت مستعدان و آینده‌سازان

با حکم فرشاد سلیمانی معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان، ایزد امجدی مدیر کل دفتر پایش و شبکه‌سازی معاونت مستعدان و آینده‌سازان شد.

در متن این حکم آمده است:

«با عنایت به مراتب دانش، تعهد و توانمندی‌های جنابعالی و بنا به پیشنهاد دستیار ویژه محترم رءیس بنیاد در امور مستعدان و آینده سازان، به موجب این ابلاغ به‌عنوان مدیرکل دفتر پایش و شبکه‌سازی معاونت مستعدان و آینده‌سازان منصوب می‌شوید.

امید است با توکل به خداوند متعال و همکاری سایر مدیران و کارشناسان در تحقق مأموریت‌های عالی بنیاد اهتمام ورزید.

توفیق جنابعالی را در انجام مأموریت‌های محوله از پروردگار متعال خواستارم.»لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *