اخبار نخبگان

جذب نخبگان علمی از اولویت‌های سازمان انرژی اتمی است

 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، محمد اسلامی امروز سه‌شنبه– ۲۱ فروردین ماه ۱۴۰۳ – در جریان چهارمین برنامه پاسخگویی برخط سازمان انرژی اتمی به تماس‌های تلفنی شهروندان به عنوان نخستین مهمان در سال ۱۴۰۳ در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری حضور یافت و پاسخگوی طرح، نظرات، ایده‌ها، شکایت‌ها و درخواست‌های مردم در حوزه مأموریتی خود در سازمان حفاظت از محیط زیست شد.

در ابتدای این نشست حجت‌الاسلام والمسلمین «احمد صالحی» رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری با اعلام اینکه به مناسب روز انرژی هسته‌ای در خدمت محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران هستیم تاکید کرد: تلاش‌های سازمان انرژی اتمی در استیفای حق ملت ایران در داشتن انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای شایسته تقدیر است.

حجت الاسلام صالحی در ابتدای این نشست ضمن تاکید بر بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه «توانمند شدن کشور و پیشرفت‌های فناوری هسته‌ای برای کشور ما آبرو بخش است»، تصریح کرد: بیانات مقام معظم رهبری نشانگر اهمیت سازمان انرژی هسته‌ای است و الحمدالله حضور آقای دکتر اسلامی در مدت مسئولیت خود موجبات دفاع از حق مسلم مردم کشور ما در داشتن انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای را فراهم کرده است که این موضوع خداقوت دارد.

جذب نخبگان علمی از اولویت‌های سازمان انرژی اتمی است

محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی در پاسخ به یکی از دانشجویان دکتری که دغدغه‌هایی برای اشتغال جوانان متخصص در حوزه فناوری هسته‌ای داشت، گفت: در سال گذشته با معرفی بنیاد ملی نخبگان، دانشجویان نخبه بسیاری جذب این سازمان شدند. امسال ۶۰۰ بورسیه کارشناسی ارشد خواهیم داشت و جذب نخبگان از اولویت‌های سازمان انرژی اتمی است.

مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری، بر مبنای رسالت تعریف شده خود به منظور ایجاد پل ارتباطی میان مردم و اعضای کابینه دولت سیزدهم و در راستای تأکیدات مصرح رئیس‌جمهور مبنی بر ارتباط بی‌واسطه مردم با مسئولان، سلسه‌نشست‌های پاسخگویی تلفنی و برخط مقامات دولت سیزدهم به تماس‌های مردمی را ترتیب داده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین «احمد صالحی» رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری فلسفه برگزاری این نشست‌ها را ایجاد ارتباطی بی‌واسطه میان مردم و اعضای هیأت دولت اعلام و تصریح کرد که با توجه به حساسیت آیت‌الله رئیسی در پاسخگویی به مردم و پیگیری‌هایی که در این زمینه انجام می‌شود، اعضای کابینه مطمئن باشند مسئولی که پاسخگوی مردم نباشد از این دولت نخواهد بود و خط قرمز این دولت پاسخگویی و پای کار آمدن است.لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *