اخبار نخبگان

جوانگرایی به معنای کیف کشی و پیروی جوانان از یک پیر نیست

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، نشست خبری امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری امروز ( ۳ تیر) با حضور خبرنگاران برگزار شد.

وی با بیان اینکه ما قصد چابک سازی دولت ها را داریم اما راه این چابک سازی را در کم کردن نیروی انسانی میدانیم که اشتباه است، گفت: اول باید وظایف از دولت خارج شود تا بعد بتوانیم چابک سازی هم انجام شود.

قاضی زاده هاشمی بیان کرد: باید ساختار سازمان ها را بازبینی کنیم و نیروهایی که در حال کار با دولت هستند با خود دولت قرارداد ببندند و امنیت شغلی داشته باشند. بحث تبدیل وضعیت نیروها در دولت آینده را بررسی خواهیم کرد و مثل بنیاد شهید این مشکل را حل خواهیم کرد.

قاضی زاده هاشمی: تبدیل وضعیت کارکنان دولت را حل خواهیم کرد

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری با اشاره به اینکه ما قصد چابک سازی دولت ها را داریم اما راه این چابک سازی را در کم کردن نیروی انسانی میدانیم که اشتباه است، اظهار داشت: اول باید وظایف از دولت خارج شود تا بعد بتوانیم چابک سازی هم انجام شود.

وی افزود: باید ساختار سازمان ها را بازبینی کنیم و نیروهایی که در حال کار با دولت هستند با خود دولت قرارداد ببندند و امنیت شغلی داشته باشند.

قاضی زاده هاشمی بیان داشت: بحث تبدیل وضعیت نیروها در دولت آینده را بررسی خواهیم کرد و مثل بنیاد شهید این مشکل را حل خواهیم کرد.

وی افزود: همه ۶ کاندیدا سابقه جبهه دارند و چند نفر هم جانباز و خانواده شهید هستند، همان طور که در دفاع مقدس از خاک این کشور دفاع کردیم امروز هم وظیفه داریم از آبروی کشور دفاع کنیم

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری ادامه داد: نباید خود تحقیری داشته باشیم و دستاوردهای انقلاب را زیر سوال ببریم، اشکالی ندارد کسی که می خواهد رئیس جمهور شود بگوید چه اشکالاتی وجود دارد اما نباید اینطور باشد که تمامی دستاوردهای انقلاب و قدرت اقتصادی و بین المللی ایران زیر سوال برود.

وی با تاکید بر اینکه دولت نباید نگاه واپس‌گرا داشته باشد بلکه به آینده نگاه کند، تصریح کرد: اگر درک درستی از هوش مصنوعی باشد، می‌توان برای این موضوع برنامه داشت. با پدیده‌های جهان نباید برخورد سلبی کرد بلکه آنها را ابزاری برای تمدن خود قرار دهیم و برای این کار باید از جوانان استفاده کنیم.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری افزود: جوانگرایی به معنای کیف کشی و پیروی جوانان از یک پیر نیست بلکه باید از جوانان صاحب فکر و متخصص استفاده  کرد. بزرگ ترین مشاور من بنیاد ملی نخبگان خواهد بود.

ادامه دارد…

 

 لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *