اخبار نخبگان

کوثر از کمک نخبگان استفاده خواهد کرد

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، ناصر فخاری مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره این سازمان در نشستی صمیمانه با ۶۰ نخبه علمی برجسته کشور که با دعوت بنیاد ملی نخبگان به نمایشگاه روایت خدمت آمده بودند، گفت: سازمان اقتصادی کوثر، چون موظف به تلاش در جهت توسعه معیشت خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر بوده و به همین صورت کلیه سود و عوائد فعالیت‌های اقتصادی خود به بنیاد شهید پرداخت کرده در سرمایه گذاری در طرح‌های اقتصادی پر ریسک وارد نمی‌شود.

وی در ادامه افزود: یکی از راه‌هایی که میزان ریسک یک طرح اقتصادی را اندازه می‌گیرد استفاده از مشاوره و به کارگیری نخبگان در مراحل مطالعاتی و اجرایی طرح‌های اقتصادی است.

فخاری در این گفت‌وگو همچنین خاطرنشان کرد: ما در بحث افزایش بهره‌وری و ادامه روند خودکفایی در صنایع هیچ راهی جز استفاده از نخبگان و زبدگان علمی نداریم.

وی در ادامه با اشاره به دستاورد بزرگ هوشمندسازی کسب و کار‌ها در سازمان اقتصادی کوثر اظهار کرد: سامانه یکپارچه و هوشمند مدیریت کوثر شاهد مثال گفته‌های بنده است که با ورود نخبگان علمی گره‌های بسیاری از صنایع باز شد و به جای همان گره‌ها شاهد بهره وری بودیم.لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *